Smoking – klasyka i ekstrawagancja

Kiedy Panna Młoda jeszcze nie do końca wie jaką suknię wybierze na ten wyjątkowy dzień, już w głowie rodzi się tysiąc myśli w co ubrać narzeczonego. Chciałybyśmy by był wytworny, elegancki a przy tym, by jego ubiór harmonijnie komponował się z naszą suknią.
Oczywiście, tak jak kobieta przymierza w salonie suknie i szuka tej jednej jedynej, w której serce szybciej zabije, podobnie z garniturem. Pozwólmy mężczyźnie przymierzyć i szukajmy tego błysku w oku. Nie spodziewajmy się przy tym, że namówimy naszego ukochanego na maraton po wszystkich salonach w mieście. Niemniej warto, by przymierzył również te bardziej odważne propozycje ślubnych ubiorów. Czasem sami będziemy zaskoczeni dokonanym wyborem. W dniu ślubu pozwólmy niech włoży ubranie, w którym poczuje się wyjątkowo ale przy tym naturalnie i swobodnie.
Coraz częściej na ślubnym kobiercu panowie stają w smokingach. To ubiór wieczorowy, niezwykle elegancki i klasyczny. Bardzo odpowiedni na tę uroczystość. Nawet jeśli narzeczony jest raczej konserwatywny, pewnie zgodzi się włożyć klasyczny czarny smoking. Do niego czarną muchę, hiszpański pas i buty lakierki.

Kiedy planujemy ślub i przyjęcie weselne, zwykle dla ożywienia bieli sukni, dobieramy barwne akcenty sukni, bukietu, dekoracji sali, czy samochodu. Możemy w podobnym odcieniu wybrać pas do smokingu i muchę. Jeśli twoja suknia będzie śmietankowa, czy kremowa idealnie pasował będzie do niej smoking w kolorze czekoladowym.

Czasem kołacze się myśl lub podpowiada głos rozsądku „… ale czy on ten smoking jeszcze gdzieś wykorzysta, założy go kiedyś…?”. A czy ktoś myśl w ten sposób o sukni Panny Młodej? Ma być śliczna, wyjątkowa i taki też niepowtarzalny i szykowny powinien być garnitur twego mężczyzny. To jeden jedyny taki dzień i powinniście wyglądać olśniewająco! A może w rocznicę ślubu wybierzcie się do filharmonii i wówczas smoking będzie stosownym ubiorem. A może na bal sylwestrowy?

Gdy twój narzeczony jest bardziej odważny i chętnie korzysta z nowinek mody może wybierzecie bardziej ekstrawaganckie kompozycje kolorystyczne.
Nikt też nie powiedział, że w tym dniu biel zarezerwowana jest tylko dla Panny Młodej

Udostępnij artykuł:

Podobne artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej