Czarujący Pan Młody

Gdy nieubłagalnie zbliża się godzina sakramentalnego „tak”, kobieta często z niedowierzaniem patrzy na spokojnego mężczyznę, który sam jeszcze nie wie, jaki garnitur włoży w tym szczególnym dniu.

Kiedy rzucicie się w wir przeglądania ślubnych pism i katalogów, z pewnością zauważycie, że obok klasycznych garniturów, które zawsze mają przewagę, bo „są do wykorzystania później, na inne okazje”, coraz częściej projektanci proponują garnitury z lamówkami, wypustkami, atłasowymi obszyciami.

Wytworny charakter ubioru podkreśla także szpiczasty kształt klapy, z połyskującym wykończeniem krawędzi. Spokojnie i elegancko prezentują się lamówki utrzymane w tonacji barwy garnituru.

Odważniejsi mężczyźni pewnie z entuzjazmem przyjmą lamówki wyraźnie kontrastowo zestawione z kolorem ubioru. Ciekawym uzupełnieniem mogą być również ożywiające wstawki przy kieszeniach, obszycie wokół patek. Kolorystyką korespondują z kamizelką, fularem, czy krawatem kaskadowym.

Ozdobne lamówki i cięcia bez wątpienia zdominowały męską modę ślubną. Wkradły się nawet do tak klasycznych fasonów jak smokingi, czy surduty.

Jedynie od pomysłowości i gustu projektanta, którym często staje się Pan Młody zależy barwa, wielkość i umiejscowienie ozdobnych elementów.  Renomowane salony ślubne z dużą otwartością przyjmują propozycje pary młodej, która niczym kreator mody tworzy swój niepowtarzalny wizerunek.

Udostępnij artykuł:

Podobne artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej