Odzież służbowa – spójny wizerunek pracowników

Dzisiaj w firmach ogromne znaczenie ma to, jak wyglądają zatrudniani przez nie pracownicy. Spora część przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę ze znaczenie eleganckiej odzieży służbowej jako elementu działań wizerunkowych oraz marketingowych.

W Pawis szyjemy uniformy pracownicze dla osób działających w różnych branżach. Współpracujemy z:

  • salonami samochodowymi,
  • hotelami,
  • restauracjami,
  • bankami,
  • urzędami,
  • firmami ochroniarskimi.

Na zamówienie dostarczamy spójne kolorystycznie i wizualnie elementy odzieży nie tylko dla pracowników płci męskiej, ale też żeńskiej. Dla kobiet wykonujemy eleganckie żakiety, kamizelki, spódnice, spodnie. W jednym miejscu zamówisz ubrania dla wszystkich pracowników, co znacząco zoptymalizuje koszt takiej transakcji, jak również czas potrzebny do realizacji zamówienia.

Produkujemy odzież dla firm nie tylko na podstawie standardowych tabel rozmiarów ale również szyjemy na miarę. Opowiedz nam o swoich pomysłach, a my znajdziemy i zaproponujemy rozwiązania.

Tradycyjne krawiectwo
od 1982r

Projektujemy i szyjemy
w Polsce

Produkujemy w kraju,
ograniczamy transport

Dbamy o najwyższą
jakość wykonania

Garnitur jako elegancki służbowy uniform

Obalamy wszystkie mity o mało atrakcyjnych, niewygodnych pracowniczych uniformach. Promujemy natomiast elegancję w każdym detalu, która przejawia się w wyborze wysokiej jakości materiałów do szycia spodni, marynarek, kamizelek czy koszul. Do tego dodatki – paski, szelki, muchy, krawaty, buty oraz płaszcze. Wiemy, że wygodna odzież korporacyjna to podstawa zadowolenia pracowników.

Proponujemy odzież biznesową, odzież korporacyjną, która sprawdza się w eleganckich miejscach, dbających o prestiżowy wizerunek. Dobre wrażenia na Twoich klientach zrobi personel, który jest nie tylko wykwalifikowany i dyskretny, ale też gustownie odziany.

Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się

i zamów odzież służbową dla swojej firmy

Zobacz galerię

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej