Pawis – wiele lat tradycji, świeże spojrzenie na modę

Firma Pawis istnieje na rynku odzieżowym od 1982 roku, co oznacza, że sztukę krawiecką znamy od dawna i jesteśmy naocznymi świadkami zmian w świecie mody. Od jednego pokoju w łódzkim mieszkaniu do samowystarczalnej manufaktury mieszczącej się przy ulicy Czerwcowej – tak pokrótce można opisać rozwój naszej marki na przestrzeni lat. Zmieniła się lokalizacja, nie zmieniły się wyznawane przez nas wartości. Szyjemy garnitury i inne elementy męskiej garderoby, dbając o najwyższą jakość materiałów, krojów, wykończenia. Oferujemy zarówno gotowe produkty, jak i szycie na zamówienie. Dostępne w asortymencie ubrania w rozmiarach nietypowych spełniają oczekiwania wszystkich panów – bez względu na wiek czy budowę ciała.

Obsługujemy zamówienia w sklepie online oraz stacjonarnie w naszych sklepach firmowych i sklepie fabrycznym. Garnitury marki Pawis można znaleźć w całej Polsce, także u naszych partnerów zagranicznych. Podejmujemy się realizacji zamówień dla firm na odzież służbową oraz ubrań scenicznych, w tym fraków czy żakietów angielskich. Współpracujemy ze światowymi markami.

Zapraszamy do współpracy!

Przejdź do sklepu

i zobacz więcej naszych produktów

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej