Duże spodnie do garnituru i na co dzień

Wiemy z iloma wyzwaniami muszą mierzyć się panowie, którzy noszą na co dzień ubrania w większych rozmiarach. Zazwyczaj wybór odzieży eleganckiej w sklepach sieciowych jest za mały, aby sprostać ich oczekiwaniom.

Dlatego zapraszamy do Pawis – miejsca, w którym sztukę krawiecką uprawiamy od ponad 40 lat. Tak duże doświadczenie pozwoliło nam skonstruować asortyment w rozmiarze XXL oraz większych. Duże spodnie nie tylko szyjemy na wymiar, ale też sprzedajemy gotowe – online lub w sklepach stacjonarnych.

Tradycyjne krawiectwo
od 1982r

Projektujemy i szyjemy
w Polsce

Produkujemy w kraju,
ograniczamy transport

Dbamy o najwyższą
jakość wykonania

Oferujemy spodnie klasyczne, eleganckie oraz casualowe w wielu fasonach i kolorach do wyboru. Chętnie uszyjemy ubranie na wymiar, abyś miał pewność, że będzie dokładnie takie, jak sobie zamarzyłeś. Pamiętaj też o tym, że każdy model spodni możemy poddać przeróbkom krawieckim, aby zwęzić czy skrócić nogawki, zwiększyć obwód pasa lub poszerzyć w innych miejscach.

Przejdź do sklepu

i zobacz więcej naszych produktów

Zobacz galerię

Nasze Spodnie XXL

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej