Duże garnitury – rozmiary XXL

Masz już dość poszukiwania garnituru w mniej popularnym rozmiarze? Doskonale znamy te bolączki i skutecznie im zaradzimy. Jeżeli jesteś mężczyzną korpulentnym, o większych potrzebach odzieżowych, u nas znajdziesz duże garnitury. Szyjemy je w rozmiarach nietypowych, lecz zachowują idealne proporcje, zgrabność fasonów oraz perfekcyjne konstrukcje. Dzięki temu uzyskujesz wspaniale skrojoną marynarkę i doskonale leżące spodnie wraz z koszulą i dodatkami, a nie bezkształtny, nieciekawy worek, jaki nosiłeś w przeszłości. Odzież XXL może być stylowa i elegancka. Przekonaj się sam!

Pawis to miejsce dla każdego mężczyzny, również tego o sprecyzowanych, szczególnych oczekiwaniach. Szycie odzieży w nadrozmiarach nie stanowi dla nas wyzwania, lecz jest okazją do stworzenia czegoś ciekawego, zgodnie z najlepszymi tradycjami krawieckimi. Pamiętaj, że kupując duży garnitur możesz też skorzystać z dodatkowych usług, czyli skrócenia rękawów, zwężenia nogawek, poszerzenia w pasie, aby strój leżał perfekcyjnie.

Tradycyjne krawiectwo
od 1982r

Projektujemy i szyjemy
w Polsce

Produkujemy w kraju,
ograniczamy transport

Dbamy o najwyższą
jakość wykonania

Szyjemy również garnitury XXL na miarę. Z usługi tej chętnie korzystają nie tylko osoby tęższe, wysokie ale również takie, które mają szczególne oczekiwania co do swojego ubioru. Zarówno w kwestii rozmiaru, kroju, materiału jest pełna dowolność. Możemy uszyć w dowolnym rozmiarze garnitur klasyczny, smoking dla Pana Młodego, frak dla muzyka, czy odzież dla pracowników firm, w których liczy się dress code. Zapraszamy.

Przejdź do sklepu

i zobacz więcej naszych produktów

Zobacz galerię

Nasze garnitury XXL

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej