Eleganckie fraki, smokingi i surduty

Są takie okazje, które wymagają wyjątkowego ubrania. Są też takie zawody i pasje, w których prezencja jest bardzo ważna i służy budowaniu scenicznego wizerunku. Z tego względu dla naszych klientów przygotowaliśmy bogaty asortyment, na który składają się nie tylko klasyczne garnitury, lecz także wyjątkowe fraki, surduty oraz smokingi.

Pawis zaopatruje artystów w odzież do występów scenicznych w filharmoniach, operach, teatrach. Szyjemy zarówno dla pojedynczych osób, jak również wszystkich członków orkiestr czy chórów.

Wykonujemy na zamówienie fraki, angielskie żakiety oraz smokingi – również dla panów młodych. Wielu z nich słusznie zakłada, że będzie to jedyna okazja, podczas której mogą zaprezentować się w ten wyjątkowy sposób. Cieszymy się, gdy możemy dostarczyć im strój idealnie skrojony, efektownie wykończony, a także pomóc dobrać do niego pasujące dodatki.

Tradycyjne krawiectwo
od 1982r

Projektujemy i szyjemy
w Polsce

Produkujemy w kraju,
ograniczamy transport

Dbamy o najwyższą
jakość wykonania

Stroje na wyjątkowe okazje

Zapraszamy do kontaktu z Pawis, celem zamówienia fraków dla muzyków, aktorów oraz innych artystów. Zajmujemy się projektowaniem oraz szyciem na wymiar:

  • fraków dla występujących na scenie,
  • smokingów klasycznych,
  • kamizelek do fraków.

Możesz zdecydować się na cały, kompletny elegancki smoking lub zamówić tylko wybraną jego część, np. spodnie czy kamizelkę. Chętnie podejmujemy się realizacji również nietypowych projektów, w rozmiarach spoza standardowej gamy. Chętnie ubierzemy we frak pana młodego, który chce w dniu ślubu prezentować się elegancko i szykownie.

Czasem zdarzają się wyjątkowe okazje, gdy bezwzględnie powinniśmy założyć smoking lub frak. Jeśli na Twoim zaproszeniu pojawił się napis „white tie” oznacza, że wymagany jest strój formalny wieczorowy, czyli frak. To „król odzieży męskiej”, który obowiązuje na najbardziej wytwornych przyjęciach.

Przejdź do sklepu

i zobacz więcej naszych produktów

Zobacz galerię

Nasze Fraki, smokingi, surduty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej